DBMM17W2PD
Přehled produktu
Part Number: DBMM17W2PD
Výrobce / značka: Cannon
Popis produktu CONN D-SUB PLUG 17POS R/A SOLDER
Datasheety:
Stav RoHs Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Zpráva
Specifikace DBMM17W2PD
Part Number DBMM17W2PD Výrobce Cannon
Popis CONN D-SUB PLUG 17POS R/A SOLDER Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 4075 pcs Datový list
Wire Gauge - napìtí -
Ukončení Solder Shell Size, Layout Connector 3 (DB, B) - 17W2
Shell Materiál, Finish Steel, Yellow Chromate Plated Zinc Série 24308-Style, Combo D®, D*MM
Obal Bulk Ostatní jména IDBMM17W2PD
Provozní teplota -55°C ~ 150°C Počet řádků 2
Počet poloh 17 (15 + 2 Coax or Power) Typ montáže Panel Mount, Through Hole, Right Angle
Materiál hořlavosti Rating UL94 V-0 Výrobní standardní doba výroby 12 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Ochrana proti vniknutí -
Jmenovitá hodnota proudu 7.5A Typ kontaktu Signal and Coax or Power (Not Included)