DBMAY25SNM
Přehled produktu
Part Number: DBMAY25SNM
Výrobce / značka: Cannon
Popis produktu CONN D-SUB RCPT 25POS PNL MNT
  • Zpráva
Specifikace DBMAY25SNM
Part Number DBMAY25SNM Výrobce Cannon
Popis CONN D-SUB RCPT 25POS PNL MNT Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 5842 pcs Datový list
Wire Gauge 20-28 AWG napìtí -
Ukončení Crimp Shell Size, Layout Connector 3 (DB, B)
Shell Materiál, Finish Brass, Yellow Chromate Plated Cadmium Série D*MA
Obal Bulk Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Počet řádků 2 Počet poloh 25
Typ montáže Panel Mount Materiál hořlavosti Rating UL94 V-0
Stav volného vedení / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Ochrana proti vniknutí -
Funkce - Detailní popis 25 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector
Jmenovitá hodnota proudu 7.5A Typ kontaktu Signal
Materiál kontaktu Copper Alloy Kontaktní formulář Machined
Kontakt Finish Tloušťka 50.0µin (1.27µm) Kontakt Finish Gold
Typ konektoru Receptacle, Female Sockets styl konektor D-Sub
Barva - Spacing Spacing -
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
DBMAY25SA197
DBMAY25SA197
Výrobci: Cannon
Popis: CONN D-SUB RCPT 25POS PNL MNT
Na skladě: 3850 pcs
Stažení:
RFQ
DBMAY44P
DBMAY44P
Výrobci: Cannon
Popis: CONN D-SUB HD PLUG 44POS PNL MNT
Na skladě: 1539 pcs
Stažení:
RFQ
DBMAY25SNMB
DBMAY25SNMB
DBMAY25S
DBMAY25S
Výrobci: Bel
Popis: DSUB 25 F CRIMP D FLOA G30 Z