DBMAMT25SNM
CannonCannon
Cannon
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: DBMAMT25SNM
Výrobce / značka: Cannon
Popis produktu CONN D-SUB RCPT 25POS PNL MNT
1 pcs
5 pcs
  • Zpráva
Specifikace DBMAMT25SNM
Part Number DBMAMT25SNM Výrobce Cannon
Popis CONN D-SUB RCPT 25POS PNL MNT Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 2045 pcs Datový list
Wire Gauge - napìtí -
Ukončení Crimp Shell Size, Layout Connector 3 (DB, B)
Shell Materiál, Finish Brass, Yellow Chromate Plated Cadmium Série 24308-Style, D*MAM
Obal Bulk Ostatní jména IDBMAMT25SNM
Provozní teplota -55°C ~ 150°C Počet řádků 2
Počet poloh 25 Typ montáže Panel Mount
Materiál hořlavosti Rating UL94 V-0 Výrobní standardní doba výroby 12 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Ochrana proti vniknutí -
Materiál krytu Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT) příruba Feature Cable Side (M3)
Funkce - Detailní popis 25 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector
Jmenovitá hodnota proudu 7.5A Typ kontaktu Signal