DBMAM44SNM
CannonCannon
Cannon
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: DBMAM44SNM
Výrobce / značka: Cannon
Popis produktu CONN D-SUB HD RCPT 44POS PNL MNT
Datasheety:
Stav RoHs Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Stav zásob 938 pcs stock
Odeslat z Hongkong
Cesta zásilky DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 938 pcs
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
5 pcs
  • Zpráva
Specifikace DBMAM44SNM
Part Number DBMAM44SNM Výrobce Cannon
Popis CONN D-SUB HD RCPT 44POS PNL MNT Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 938 pcs Datový list
Wire Gauge - napìtí -
Ukončení Crimp Shell Size, Layout Connector 3 (DB, B) High Density
Shell Materiál, Finish Brass, Yellow Chromate Plated Cadmium Série 24308-Style, D*MAM
Obal Bulk Provozní teplota -55°C ~ 150°C
Počet řádků 3 Počet poloh 44
Typ montáže Panel Mount Materiál hořlavosti Rating UL94 V-0
Ochrana proti vniknutí - Materiál krytu Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
příruba Feature Housing/Shell (Unthreaded) Funkce -
Detailní popis 44 Position D-Sub, High Density Receptacle, Female Sockets Connector Jmenovitá hodnota proudu 7.5A
Typ kontaktu Signal Materiál kontaktu Copper Alloy
Kontaktní formulář Machined Kontakt Finish Tloušťka 50.0µin (1.27µm)
Kontakt Finish Gold Typ konektoru Receptacle, Female Sockets
styl konektor D-Sub, High Density Barva Black
Spacing Spacing -
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
DBMAM44SNMBF0
DBMAM44SNMBF0
Výrobci: Cannon
Popis: DSUB NON MAGNETIC
Na skladě: 1211 pcs
Stažení:
RFQ
DBMAM44SNM-F225
DBMAM44SNM-F225
Výrobci: Cannon
Popis: CONN D-SUB HD RCPT 44POS PNL MNT
Na skladě: 1070 pcs
Stažení:
RFQ
DBMAM44SNMBK47F0
DBMAM44SNMBK47F0
Popis: DSUB NON MAGNETIC
Na skladě: 997 pcs
DBMAM44SNM-F225F0
DBMAM44SNM-F225F0
Popis: DSUB 44 F CRIMP HD G50 NM SS