DBMAM25SNMF0
CannonCannon
Cannon
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: DBMAM25SNMF0
Výrobce / značka: Cannon
Popis produktu DSUB 25 F
1 pcs
5 pcs
  • Zpráva
Specifikace DBMAM25SNMF0
Part Number DBMAM25SNMF0 Výrobce Cannon
Popis DSUB 25 F Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 1938 pcs Datový list
Shell Size, Layout Connector 3 (DB, B) Shell Materiál, Finish Brass, Yellow Chromate Plated Cadmium
Shell Finish Tloušťka - Série 24308-Style, D*MAM
Obal Bulk Ostatní jména IDBMAM25SNMF0
Provozní teplota -55°C ~ 150°C Počet řádků 2
Počet poloh 25 Poznámka Contacts Not Included
Typ montáže Free Hanging (In-Line) páření cykly 500
Ochrana proti vniknutí - příruba Feature Housing/Shell (Unthreaded)
Funkce - dielektrikum Materiál Thermoplastic
Detailní popis Receptacle for Female Contacts Housing D-Sub Connector 25 Position Typ kontaktu Signal