DBMA25SWSF0
Přehled produktu
Part Number: DBMA25SWSF0
Výrobce / značka: Cannon
Popis produktu DSUB 25 F
  • Zpráva
Specifikace DBMA25SWSF0
Part Number DBMA25SWSF0 Výrobce Cannon
Popis DSUB 25 F Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 5788 pcs Datový list
Shell Size, Layout Connector 3 (DB, B) Shell Materiál, Finish -
Shell Finish Tloušťka - Série D*MA
Obal Bulk Ostatní jména IDBMA25SWSF0
Provozní teplota -55°C ~ 125°C Počet řádků 2
Počet poloh 25 Poznámka Contacts Not Included
Typ montáže Free Hanging (In-Line) páření cykly -
Stav volného vedení / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Ochrana proti vniknutí -
příruba Feature Housing/Shell (Unthreaded) Funkce -
dielektrikum Materiál Thermoplastic Detailní popis Receptacle for Female Contacts Housing D-Sub Connector 25 Position