DBM17W2PR
CannonCannon
Cannon
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: DBM17W2PR
Výrobce / značka: Cannon
Popis produktu CONN D-SUB PLUG 17POS R/A SOLDER
Datasheety: DBM17W2PR.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Zpráva
Specifikace DBM17W2PR
Part Number DBM17W2PR Výrobce Cannon
Popis CONN D-SUB PLUG 17POS R/A SOLDER Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 6158 pcs Datový list DBM17W2PR.pdf
Wire Gauge - napìtí -
Ukončení Solder Shell Size, Layout Connector 3 (DB, B) - 17W2
Shell Materiál, Finish Steel, Yellow Chromate Plated Zinc Série Combo D®, D*M
Obal Bulk Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Počet řádků 2 Počet poloh 17 (15 + 2 Coax or Power)
Typ montáže Panel Mount, Through Hole, Right Angle Materiál hořlavosti Rating UL94 V-0
Výrobní standardní doba výroby 12 Weeks Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ochrana proti vniknutí - Materiál krytu Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
příruba Feature Housing/Shell (Unthreaded) Funkce Shielded
Detailní popis 17 (15 + 2 Coax or Power) Position D-Sub, Combo Plug, Male Pins Connector Jmenovitá hodnota proudu 7.5A