DB25SC37
CannonCannon
Cannon
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: DB25SC37
Výrobce / značka: Cannon
Popis produktu CONN D-SUB RCPT 25POS PNL MNT
Datasheety:
Stav RoHs Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
  • Zpráva
Specifikace DB25SC37
Part Number DB25SC37 Výrobce Cannon
Popis CONN D-SUB RCPT 25POS PNL MNT Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 5716 pcs Datový list
Wire Gauge 20-28 AWG napìtí -
Ukončení Solder Cup Shell Size, Layout Connector 3 (DB, B)
Shell Materiál, Finish Steel, Yellow Chromate Plated Zinc Série Original D
Obal Bulk Ostatní jména IDB25SC37
Provozní teplota -55°C ~ 125°C Počet řádků 2
Počet poloh 25 Typ montáže Panel Mount
Materiál hořlavosti Rating UL94 V-0 Stav volného vedení / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Ochrana proti vniknutí - Materiál krytu Diallyl Phthalate (DAP)
příruba Feature Housing/Shell (Unthreaded) Funkce -
Detailní popis 25 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector Jmenovitá hodnota proudu 5A