DAY15P0L2
CannonCannon
Cannon
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: DAY15P0L2
Výrobce / značka: Cannon
Popis produktu CONN D-SUB PLUG 15P PNL MNT SLDR
Datasheety: DAY15P0L2.pdf
Stav RoHs Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
  • Zpráva
Specifikace DAY15P0L2
Part Number DAY15P0L2 Výrobce Cannon
Dostupné množství 4643 pcs Datový list DAY15P0L2.pdf
Wire Gauge - napìtí -
Ukončení Solder Shell Size, Layout Connector 2 (DA, A)
Shell Materiál, Finish Steel, Yellow Chromate Plated Zinc Série Original D
Obal Bulk Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Počet řádků 2 Počet poloh 15
Typ montáže Panel Mount, Through Hole Materiál hořlavosti Rating UL94 V-0
Stav volného vedení / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Ochrana proti vniknutí -
Funkce - Detailní popis 15 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector
Jmenovitá hodnota proudu 7.5A Typ kontaktu Signal