DAMY15PNMB
Přehled produktu
Part Number: DAMY15PNMB
Výrobce / značka: Cannon
Popis produktu CONN D-SUB PLUG 15POS PNL MNT
  • Zpráva
Specifikace DAMY15PNMB
Part Number DAMY15PNMB Výrobce Cannon
Popis CONN D-SUB PLUG 15POS PNL MNT Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 1553 pcs Datový list
Wire Gauge 20-28 AWG napìtí -
Ukončení Solder Cup Shell Size, Layout Connector 2 (DA, A)
Shell Materiál, Finish Brass, Yellow Chromate Plated Cadmium Série D*M
Obal Bulk Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Počet řádků 2 Počet poloh 15
Typ montáže Panel Mount Materiál hořlavosti Rating UL94 V-0
Stav volného vedení / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Ochrana proti vniknutí -
Funkce - Detailní popis 15 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector
Jmenovitá hodnota proudu 7.5A Typ kontaktu Signal