DAMM15PLK87
Přehled produktu
Part Number: DAMM15PLK87
Výrobce / značka: Cannon
Popis produktu CONN D-SUB PLUG 15POS R/A SOLDER
Datasheety: DAMM15PLK87.pdf
  • Zpráva
Specifikace DAMM15PLK87
Part Number DAMM15PLK87 Výrobce Cannon
Popis CONN D-SUB PLUG 15POS R/A SOLDER Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 4681 pcs Datový list DAMM15PLK87.pdf
Wire Gauge - napìtí -
Ukončení Solder Shell Size, Layout Connector 2 (DA, A)
Shell Materiál, Finish Steel, Tin-Nickel Plated Série 24308-Style, D*MM
Obal Bulk Ostatní jména IDAMM15PLK87
Provozní teplota -55°C ~ 150°C Počet řádků 2
Počet poloh 15 Typ montáže Panel Mount, Through Hole, Right Angle
Materiál hořlavosti Rating UL94 V-0 Výrobní standardní doba výroby 12 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Ochrana proti vniknutí -
Funkce Grounding Indents, Mounting Brackets Detailní popis 15 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector
Jmenovitá hodnota proudu 7.5A Typ kontaktu Signal