DAMM15PENMB
Přehled produktu
Part Number: DAMM15PENMB
Výrobce / značka: Cannon
Popis produktu CONN D-SUB PLUG 15P PNL MNT SLDR
  • Zpráva
Specifikace DAMM15PENMB
Part Number DAMM15PENMB Výrobce Cannon
Dostupné množství 4015 pcs Datový list
Wire Gauge - napìtí -
Ukončení Solder Shell Size, Layout Connector 2 (DA, A)
Shell Materiál, Finish Brass, Yellow Chromate Plated Cadmium Série 24308-Style, D*MM
Obal Bulk Provozní teplota -55°C ~ 150°C
Počet řádků 2 Počet poloh 15
Typ montáže Panel Mount, Through Hole Materiál hořlavosti Rating UL94 V-0
Stav volného vedení / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Ochrana proti vniknutí -
Funkce - Detailní popis 15 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector
Jmenovitá hodnota proudu 7.5A Typ kontaktu Signal
Materiál kontaktu Copper Alloy Kontaktní formulář Machined
Kontakt Finish Tloušťka 50.0µin (1.27µm) Kontakt Finish Gold
Typ konektoru Plug, Male Pins styl konektor D-Sub
Barva Black Spacing Spacing -
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
DAMM15PE
DAMM15PE
Výrobci: Cannon
Popis: DSUB 15 M PCB G50 ZINC
Na skladě: 5690 pcs
Stažení:
RFQ
DAMM15PDNMBK52
DAMM15PDNMBK52
Výrobci: ITT Cannon, LLC
Popis: CONN D-SUB PLUG 15POS R/A SOLDER