DAMK15SH
Přehled produktu
Part Number: DAMK15SH
Výrobce / značka: Cannon
Popis produktu CONN D-SUB RCPT 15P PNL MNT SLDR
  • Zpráva
Specifikace DAMK15SH
Part Number DAMK15SH Výrobce Cannon
Popis CONN D-SUB RCPT 15P PNL MNT SLDR Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 5000 pcs Datový list
Wire Gauge - napìtí -
Ukončení Solder Shell Size, Layout Connector 2 (DA, A)
Shell Materiál, Finish Steel, Yellow Chromate Plated Zinc Série D*M
Obal Bulk Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Počet řádků 2 Počet poloh 15
Typ montáže Panel Mount, Through Hole Materiál hořlavosti Rating UL94 V-0
Výrobní standardní doba výroby 12 Weeks Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ochrana proti vniknutí - Materiál krytu Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
příruba Feature Housing/Shell (Unthreaded) Funkce -
Detailní popis 15 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector Jmenovitá hodnota proudu 7.5A