DAMAMY15PA101
Přehled produktu
Part Number: DAMAMY15PA101
Výrobce / značka: Cannon
Popis produktu CONN D-SUB PLUG 15POS PNL MNT
Datasheety: DAMAMY15PA101.pdf
  • Zpráva
Specifikace DAMAMY15PA101
Part Number DAMAMY15PA101 Výrobce Cannon
Popis CONN D-SUB PLUG 15POS PNL MNT Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 3683 pcs Datový list DAMAMY15PA101.pdf
Wire Gauge - napìtí -
Ukončení Crimp Shell Size, Layout Connector 2 (DA, A)
Shell Materiál, Finish Steel, Yellow Chromate Plated Cadmium Série 24308-Style, D*MAM
Obal Bulk Ostatní jména IDAMAMY15PA101
Provozní teplota -55°C ~ 150°C Počet řádků 2
Funkce - Detailní popis 15 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector
Jmenovitá hodnota proudu 7.5A Typ kontaktu Signal