DAMAMT15SNM
Přehled produktu
Part Number: DAMAMT15SNM
Výrobce / značka: Cannon
Popis produktu CONN D-SUB RCPT 15POS PNL MNT
Datasheety:
  • Zpráva
Specifikace DAMAMT15SNM
Part Number DAMAMT15SNM Výrobce Cannon
Popis CONN D-SUB RCPT 15POS PNL MNT Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 2218 pcs Datový list
Wire Gauge - napìtí -
Ukončení Crimp Shell Size, Layout Connector 2 (DA, A)
Shell Materiál, Finish Brass, Yellow Chromate Plated Cadmium Série 24308-Style, D*MAM
Obal Bulk Ostatní jména IDAMAMT15SNM
Provozní teplota -55°C ~ 150°C Počet řádků 2
Materiál krytu Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT) příruba Feature Cable Side (M3)
Funkce - Detailní popis 15 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector
Jmenovitá hodnota proudu 7.5A Typ kontaktu Signal
Materiál kontaktu Copper Alloy Kontaktní formulář Machined
Kontakt Finish Tloušťka 50.0µin (1.27µm) Kontakt Finish Gold
Typ konektoru Receptacle, Female Sockets styl konektor D-Sub
Barva Black Spacing Spacing -
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
DAMAMT15S
DAMAMT15S
Výrobci: Cannon
Popis: CONN D-SUB RCPT 15POS PNL MNT
Na skladě: 5009 pcs
Stažení: DAMAMT15S.pdf
RFQ
DAMAMT26PF0A101
DAMAMT26PF0A101
Výrobci: Cannon
Popis: DSUB 26 M CRIMP HD TOOL G CAD
Na skladě: 2023 pcs
Stažení:
RFQ
Výrobci: Bel
Popis: DSUB 15 F CRIMP T00L G50 ZIN