DAMAMF15SA101
Přehled produktu
Part Number: DAMAMF15SA101
Výrobce / značka: Cannon
Popis produktu DAMAMF15SA101
Datasheety:
Stav RoHs Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
  • Zpráva
Specifikace DAMAMF15SA101
Part Number DAMAMF15SA101 Výrobce Cannon
Popis DAMAMF15SA101 Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 3099 pcs Datový list
Série * Výrobní standardní doba výroby 9 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Detailní popis Position Connector
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
DAMAMF15SNM
DAMAMF15SNM
Výrobci: Cannon
Popis: CONN D-SUB RCPT 15POS PNL MNT
Na skladě: 2344 pcs
Stažení:
RFQ
DAMAMF15PNM
DAMAMF15PNM
Výrobci: Cannon
Popis: DAMAMF15PNM
Na skladě: 2280 pcs
Stažení:
RFQ
DAMAMF15PNMF0
DAMAMF15PNMF0
Popis: DAMAMF15PNMF0
DAMAMF15PF0
DAMAMF15PF0
Popis: DSUB 15 M CRIMP F0 FLO ZINC
DAMAMF15SNMF0
DAMAMF15SNMF0
Popis: DSUB 15 F CRIMP
DAMAMF15SF0
DAMAMF15SF0
Popis: DSUB 15 F CRIMP F0 FLO ZINC
DAMAMFT15P
DAMAMFT15P
Popis: DSUB 15 M CRIMP FLO G50 T ZI
DAMAMF15S
DAMAMF15S
DAMAMF15SA101F0
DAMAMF15SA101F0
Popis: DAMAMF15SA101F0
DAMAMF15PA101F0
DAMAMF15PA101F0
Popis: DAMAMF15PA101F0
DAMAMFT15PA101
DAMAMFT15PA101
Popis: DAMAMFT15PA101
Výrobci: Bel
Popis: DSUB 15 F CRIMP FLOA G50 ZIN
Průmyslové zprávy
Arduino zítra uspořádá konferenci covid-19
Bude otevřen „kdokoli, kdo v současné době používá zařízení kompatibilní s Arduino v rá...
Raytheon získává kontrakt Space Force OCX na výměnu sady IBM pro GPS III
Bude nahrazovat počítače IBM, které se v současné době používají pro správu konstelace GP...
500 W PSU pro námořní zatížení
Napájen jmenovitým 24V distribuovaným zdrojem (rozsah 18 až 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC poskytu...
Melexis uvádí na trh snímač s efektem Hall Hall pro řízení s elektrickým posilovačem
S provozní teplotou mezi -40℃  a 160 ℃, firma říká, že zařízení kombinuje vysokou lineari...
Společnost Nasa uděluje smlouvu o komerčním nákladu pro měsíční bránu do prostoru SpaceX
Podmínky smlouvy Gateway Logistics Services budou vyžadovat, aby SpaceX dodal kritický a beztlako...
Krycí maska ​​Covid-19 3d schválená - pouze pro tiskárny MJF, dostupné soubory
Tato součást, navržená na ČVUT v Praze, jejím Ústavem informatiky, robotiky a kybernetiky (CI...
Společnost Toshiba uvádí na trh dva 80V N-kanálové výkonové mosfety