DAMAM26SA101
Přehled produktu
Part Number: DAMAM26SA101
Výrobce / značka: Cannon
Popis produktu CONN D-SUB HD RCPT 26POS PNL MNT
Datasheety: DAMAM26SA101.pdf
Stav RoHs Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
  • Zpráva
Specifikace DAMAM26SA101
Part Number DAMAM26SA101 Výrobce Cannon
Popis CONN D-SUB HD RCPT 26POS PNL MNT Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 1718 pcs Datový list DAMAM26SA101.pdf
Wire Gauge - napìtí -
Ukončení Crimp Shell Size, Layout Connector 2 (DA, A) High Density
Shell Materiál, Finish Steel, Yellow Chromate Plated Cadmium Série 24308-Style, D*MAM
Obal Bulk Provozní teplota -55°C ~ 150°C
Počet řádků 3 Počet poloh 26
Typ montáže Panel Mount Materiál hořlavosti Rating UL94 V-0
Ochrana proti vniknutí - Materiál krytu Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
příruba Feature Housing/Shell (Unthreaded) Funkce -
Detailní popis 26 Position D-Sub, High Density Receptacle, Female Sockets Connector Jmenovitá hodnota proudu 7.5A