DAMAM15SNMF0
Přehled produktu
Part Number: DAMAM15SNMF0
Výrobce / značka: Cannon
Popis produktu DSUB 15 F NM
Datasheety:
Stav RoHs Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
  • Zpráva
Specifikace DAMAM15SNMF0
Part Number DAMAM15SNMF0 Výrobce Cannon
Popis DSUB 15 F NM Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 2094 pcs Datový list
Shell Finish Tloušťka - Série 24308-Style, D*MAM
Obal Bulk Ostatní jména IDAMAM15SNMF0
Provozní teplota -55°C ~ 150°C Počet řádků 3
Počet poloh 15 Poznámka Contacts Not Included
Typ montáže Free Hanging (In-Line) páření cykly 500
Ochrana proti vniknutí - příruba Feature Housing/Shell (Unthreaded)
Funkce - dielektrikum Materiál Thermoplastic
Detailní popis Receptacle for Female Contacts Housing D-Sub, High Density Connector 15 Position Typ kontaktu Signal