DAMAM-15P
CannonCannon
DAMAM-15P Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: DAMAM-15P
Výrobce / značka: Cannon
Popis produktu CONN D-SUB PLUG 15POS PNL MNT
Datasheety:
Stav RoHs Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Zpráva
Specifikace DAMAM-15P
Part Number DAMAM-15P Výrobce Cannon
Popis CONN D-SUB PLUG 15POS PNL MNT Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 2461 pcs Datový list
Wire Gauge - napìtí -
Ukončení Crimp Shell Size, Layout Connector 2 (DA, A)
Shell Materiál, Finish Steel, Yellow Chromate Plated Zinc Série 24308-Style, D*MAM
Obal Bulk Ostatní jména 051530-0000
DAMAM-15P-ND
DAMAM15P
IDAMAM15P
IDAMAM15P-ND
Provozní teplota -55°C ~ 150°C Počet řádků 2
Počet poloh 15 Typ montáže Panel Mount
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) Not Applicable Materiál hořlavosti Rating UL94 V-0
Ochrana proti vniknutí - Materiál krytu Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
příruba Feature Housing/Shell (Unthreaded) Funkce -
Detailní popis 15 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector Jmenovitá hodnota proudu 7.5A