DAMAE26S
CannonCannon
Cannon
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: DAMAE26S
Výrobce / značka: Cannon
Popis produktu CONN D-SUB HD RCPT 26POS PNL MNT
Datasheety: DAMAE26S.pdf
Stav RoHs Bez olova / V souladu RoHS
Stav zásob 876 pcs stock
Odeslat z Hongkong
Cesta zásilky DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 876 pcs
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Zpráva
Specifikace DAMAE26S
Part Number DAMAE26S Výrobce Cannon
Popis CONN D-SUB HD RCPT 26POS PNL MNT Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 876 pcs Datový list DAMAE26S.pdf
Wire Gauge - napìtí -
Ukončení Crimp Shell Size, Layout Connector 2 (DA, A) High Density
Shell Materiál, Finish Steel, Yellow Chromate Plated Zinc Série D*MA
Obal Bulk Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Počet řádků 3 Počet poloh 26
Typ montáže Panel Mount Materiál hořlavosti Rating UL94 V-0
Výrobní standardní doba výroby 12 Weeks Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ochrana proti vniknutí - Materiál krytu Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
příruba Feature Cable Side (4-40) Funkce -
Detailní popis 26 Position D-Sub, High Density Receptacle, Female Sockets Connector Jmenovitá hodnota proudu 7.5A