DAMA26SNMB
CannonCannon
Cannon
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: DAMA26SNMB
Výrobce / značka: Cannon
Popis produktu CONN D-SUB HD RCPT 26POS PNL MNT
Datasheety:
Stav RoHs Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Zpráva
Specifikace DAMA26SNMB
Part Number DAMA26SNMB Výrobce Cannon
Popis CONN D-SUB HD RCPT 26POS PNL MNT Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 1034 pcs Datový list
Wire Gauge - napìtí -
Ukončení Crimp Shell Size, Layout Connector 2 (DA, A) High Density
Shell Materiál, Finish Brass, Yellow Chromate Plated Cadmium Série D*MA
Obal Bulk Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Počet řádků 3 Počet poloh 26
Typ montáže Panel Mount Materiál hořlavosti Rating UL94 V-0
Ochrana proti vniknutí - Materiál krytu Thermoplastic
příruba Feature Housing/Shell (Unthreaded) Funkce -
Detailní popis 26 Position D-Sub, High Density Receptacle, Female Sockets Connector Jmenovitá hodnota proudu 7.5A
Typ kontaktu Signal Materiál kontaktu Copper Alloy
Kontaktní formulář - Kontakt Finish Tloušťka 50.0µin (1.27µm)
Kontakt Finish Gold Typ konektoru Receptacle, Female Sockets
styl konektor D-Sub, High Density Barva Black
Spacing Spacing -
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
DAMA26SF225F0
DAMA26SF225F0
Výrobci: Cannon
Popis: DSUB 26 F CRIMP F0 HD F225
Na skladě: 1498 pcs
Stažení:
RFQ
DAMA26SNMBF0
DAMA26SNMBF0
Výrobci: Cannon
Popis: DSUB
Na skladě: 1239 pcs
Stažení:
RFQ
DAMA26SK52
DAMA26SK52
Popis: CONN D-SUB HD RCPT 26POS PNL MNT
Na skladě: 922 pcs
DAMA26SF225
DAMA26SF225
Stažení: DAMA26SF225.pdf
DAMA26SNMBK52
DAMA26SNMBK52
Stažení: DAMA26SNMBK52.pdf
DAMA26SNMB77
DAMA26SNMB77
Na skladě: 599 pcs
DAMA26SNMBK47F0
DAMA26SNMBK47F0
Popis: DSUB 26 F CRIMP NMB
DAMA26SNMBK47
DAMA26SNMBK47
Na skladě: 865 pcs
DAMA26SNM
DAMA26SNM
DAMA26SNMBK52F0
DAMA26SNMBK52F0
Popis: NON MAG D-SUB
DAMA26SK126
DAMA26SK126