DAMA15SNMB
CannonCannon
Cannon
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: DAMA15SNMB
Výrobce / značka: Cannon
Popis produktu CONN D-SUB RCPT 15POS PNL MNT
Datasheety:
Stav RoHs Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Zpráva
Specifikace DAMA15SNMB
Part Number DAMA15SNMB Výrobce Cannon
Popis CONN D-SUB RCPT 15POS PNL MNT Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 1961 pcs Datový list
Wire Gauge - napìtí -
Ukončení Crimp Shell Size, Layout Connector 2 (DA, A)
Shell Materiál, Finish Brass, Yellow Chromate Plated Cadmium Série D*MA
Obal Bulk Ostatní jména IDAMA15SNMB
Provozní teplota -55°C ~ 125°C Počet řádků 2
Počet poloh 15 Typ montáže Panel Mount
Materiál hořlavosti Rating UL94 V-0 Výrobní standardní doba výroby 12 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Ochrana proti vniknutí -
Funkce - Detailní popis 15 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector
Jmenovitá hodnota proudu 7.5A Typ kontaktu Signal
Materiál kontaktu Copper Alloy Kontaktní formulář -
Kontakt Finish Tloušťka 50.0µin (1.27µm) Kontakt Finish Gold
Typ konektoru Receptacle, Female Sockets styl konektor D-Sub
Barva Black Spacing Spacing -
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
DAMA15SNMBK52
DAMA15SNMBK52
Výrobci: Cannon
Popis: CONN D-SUB RCPT 15POS PNL MNT
Na skladě: 1717 pcs
Stažení: DAMA15SNMBK52.pdf
RFQ
DAMA15SNMB77
DAMA15SNMB77
Výrobci: Cannon
Na skladě: 1506 pcs
Stažení:
RFQ
DAMA15SF225
DAMA15SF225
Stažení:
DAMA15SF225F0
DAMA15SF225F0
Popis: DSUB 15 F CRIMP G F225 SS
DAMA15SNM
DAMA15SNM
DAMA15SNMBF0
DAMA15SNMBF0
Popis: DSUB 15 F CRIMP NMB
DAMA15SK126F0
DAMA15SK126F0
Popis: DSUB 15 F CRIMP T
Stažení: DAMA15SK126F0.pdf
DAMA15SNMBK47F0
DAMA15SNMBK47F0
Popis: DSUB 15 F CRIMP NMB
DAMA15SFO
DAMA15SFO
Výrobci: Bel
Popis: DSUB 15 F CRIMP F0 ZINC
DAMA15SNMBK47
DAMA15SNMBK47
DAMA15SK126
DAMA15SK126
Stažení: DAMA15SK126.pdf
DAMA15SNMBK52F0
DAMA15SNMBK52F0
Popis: DSUB 15 F CRIMP NMB
Stažení: DAMA15SNMBK52F0.pdf
Průmyslové zprávy
Arduino zítra uspořádá konferenci covid-19
Bude otevřen „kdokoli, kdo v současné době používá zařízení kompatibilní s Arduino v rá...
Raytheon získává kontrakt Space Force OCX na výměnu sady IBM pro GPS III
Bude nahrazovat počítače IBM, které se v současné době používají pro správu konstelace GP...
500 W PSU pro námořní zatížení
Napájen jmenovitým 24V distribuovaným zdrojem (rozsah 18 až 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC poskytu...
Melexis uvádí na trh snímač s efektem Hall Hall pro řízení s elektrickým posilovačem
S provozní teplotou mezi -40℃  a 160 ℃, firma říká, že zařízení kombinuje vysokou lineari...
Společnost Nasa uděluje smlouvu o komerčním nákladu pro měsíční bránu do prostoru SpaceX
Podmínky smlouvy Gateway Logistics Services budou vyžadovat, aby SpaceX dodal kritický a beztlako...
Krycí maska ​​Covid-19 3d schválená - pouze pro tiskárny MJF, dostupné soubory
Tato součást, navržená na ČVUT v Praze, jejím Ústavem informatiky, robotiky a kybernetiky (CI...
Společnost Toshiba uvádí na trh dva 80V N-kanálové výkonové mosfety