DAM15PCK87
CannonCannon
Cannon
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: DAM15PCK87
Výrobce / značka: Cannon
Popis produktu CONN D-SUB PLUG 15POS R/A SOLDER
Datasheety:
Stav RoHs Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Zpráva
Specifikace DAM15PCK87
Part Number DAM15PCK87 Výrobce Cannon
Popis CONN D-SUB PLUG 15POS R/A SOLDER Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 4552 pcs Datový list
Wire Gauge - napìtí -
Ukončení Solder Shell Size, Layout Connector 2 (DA, A)
Shell Materiál, Finish Steel, Tin-Nickel Plated Série D*M
Obal Bulk Ostatní jména IDAM15PCK87
Provozní teplota -55°C ~ 125°C Počet řádků 2
Počet poloh 15 Typ montáže Panel Mount, Through Hole, Right Angle
Materiál hořlavosti Rating UL94 V-0 Výrobní standardní doba výroby 12 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Ochrana proti vniknutí -
Materiál krytu Polyester příruba Feature Housing/Shell (Unthreaded)
Funkce Grounding Indents Detailní popis 15 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector
Jmenovitá hodnota proudu 7.5A Typ kontaktu Signal