APD-4AP19S-R
CannonCannon
Cannon
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: APD-4AP19S-R
Výrobce / značka: Cannon
Popis produktu CONN RCPT HSNG MALE 19POS PNL MT
Datasheety: APD-4AP19S-R.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
80 pcs
  • Zpráva
Specifikace APD-4AP19S-R
Part Number APD-4AP19S-R Výrobce Cannon
Popis CONN RCPT HSNG MALE 19POS PNL MT Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 6115 pcs Datový list APD-4AP19S-R.pdf
Typ For Male Pins stínění Unshielded
Shell Size, MIL - Shell Size - Insert -
Materiál skeletu Polybutylene Terephthalate (PBT), Glass Filled Shell Finish -
Série APD 19-Way Obal Bulk
Ostatní jména 1003-2248
APD4AP19SR
Orientace 4
Provozní teplota -40°C ~ 125°C Počet poloh 19
Poznámka Contacts Not Included Typ montáže Panel Mount
montážní Feature Flange Materiál hořlavosti Rating -
Ochrana proti vniknutí IP67 - Dust Tight, Waterproof Zahrnuje 2 pcs - 1 Connector, 1 O-Ring
pouzdro Color Black, Blue Funkce -
upevňovací Type Bayonet Lock Detailní popis 19 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount