2DB-52SA183
CannonCannon
Cannon
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 2DB-52SA183
Výrobce / značka: Cannon
Popis produktu CONN D-SUB RCPT 52POS PNL MNT
Datasheety: 1.2DB-52SA183.pdf2.2DB-52SA183.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Zpráva
Specifikace 2DB-52SA183
Part Number 2DB-52SA183 Výrobce Cannon
Popis CONN D-SUB RCPT 52POS PNL MNT Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 1483 pcs Datový list 1.2DB-52SA183.pdf2.2DB-52SA183.pdf
Wire Gauge - napìtí -
Ukončení Crimp Shell Size, Layout Connector 3 (DB, B) Double Density
Shell Materiál, Finish Steel, Yellow Chromate Plated Zinc Série Micro, 2D
Obal Bulk Ostatní jména I2DB-52SA183
Provozní teplota -55°C ~ 85°C Počet řádků 3
Počet poloh 52 Typ montáže Panel Mount
Materiál hořlavosti Rating - Výrobní standardní doba výroby 12 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Ochrana proti vniknutí -
Materiál krytu Polyamide (PA), Nylon, Glass Filled příruba Feature Housing/Shell (Unthreaded)
Funkce - Detailní popis 52 Position D-Sub, Double Density Receptacle, Female Sockets Connector
Jmenovitá hodnota proudu 5A Typ kontaktu Signal