CT3334-50
Cal Test ElectronicsCal Test Electronics
CT3334-50 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: CT3334-50
Výrobce / značka: Cal Test Electronics
Popis produktu CONN TERMINATOR PLUG BNC 50 OHM
Datasheety: CT3334-50.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
  • Zpráva
Specifikace CT3334-50
Part Number CT3334-50 Výrobce Cal Test Electronics
Popis CONN TERMINATOR PLUG BNC 50 OHM Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 5427 pcs Datový list CT3334-50.pdf
Série - Typ montáže Free Hanging, Cap
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) Not Applicable Výrobní standardní doba výroby 2 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedance 50 Ohms
Frekvence - Max 500MHz Funkce -
dielektrikum Materiál Polytetrafluoroethylene (PTFE) Detailní popis Terminator Coax Connector Plug, Male Pin BNC 50 Ohms
Materiál kontaktu Beryllium Copper Kontakt Finish Gold
Typ konektoru Plug, Male Pin styl konektor BNC
Materiál těla Brass Dokončení těla Nickel
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
CT3331-200
CT3331-200
Výrobci: Cal Test Electronics
Popis: CBL ASSY N TYPE PLUG-PLUG 6.6'
Na skladě: 586 pcs
Stažení: CT3331-200.pdf
RFQ
Výrobci: Cal Test Electronics
Popis: CBL ASSY SMA PLUG-PLUG 23.62"
Na skladě: 1178 pcs
Stažení: CT3333-60.pdf
RFQ
Popis: CONN TERMINATOR PLUG SMA 50 OHM
Na skladě: 3961 pcs
Stažení:
Na skladě: 886 pcs
Stažení:
Popis: CBL ASSY SMA PLUG-PLUG 3.3'
Na skladě: 755 pcs
CT334
CT334
Výrobci: Coto Technology
Popis: SSR RELAY SPST-NO 180MA 0-200V