SCD10PSR
CUI, Inc.CUI, Inc.
SCD10PSR Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: SCD10PSR
Výrobce / značka: CUI, Inc.
Popis produktu SENSOR CURRENT HALL 10A AC
Datasheety: SCD10PSR.pdf
  • Zpráva
Specifikace SCD10PSR
Part Number SCD10PSR Výrobce CUI, Inc.
Popis SENSOR CURRENT HALL 10A AC Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 5470 pcs Datový list SCD10PSR.pdf
Napětí - Supply 12V Série SCD
Typ senzoru Hall Effect, Open Loop Citlivost -
Doba odezvy 3µs Polarizace Bidirectional
Obal Bulk Paket / krabice -
Výstup Ratiometric, Voltage Ostatní jména 102-1067
Provozní teplota -10°C ~ 75°C Počet kanálů 1
Typ montáže - Linearita ±0.5%
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvence 50Hz/60Hz
pro měření AC Detailní popis Current Sensor 10A 1 Channel Hall Effect, Open Loop Bidirectional
Proud - Supply (Max) 25mA Proud - Sensing 10A
Přesnost -
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
SCD10PUN
SCD10PUN
Výrobci: CUI, Inc.
Popis: SENSOR CURRENT HALL 10A DC
Na skladě: 3972 pcs
Stažení: SCD10PUN.pdf
RFQ
SCD114
SCD114
Výrobci: Apex Tool Group
Popis: TIP REPLACEMENT 1.8MM FOR SCD100