TS192F33CDT
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
CTS Electronic Components
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: TS192F33CDT
Výrobce / značka: CTS Electronic Components
Popis produktu CRYSTAL 19.200000 MHZ
Datasheety: 1.TS192F33CDT.pdf2.TS192F33CDT.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1000 pcs
  • Zpráva
Specifikace TS192F33CDT
Part Number TS192F33CDT Výrobce CTS Electronic Components
Popis CRYSTAL 19.200000 MHZ Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 210617 pcs Datový list 1.TS192F33CDT.pdf2.TS192F33CDT.pdf
Typ MHz Crystal Velikost / Rozměry 0.437" L x 0.190" W (11.10mm x 4.83mm)
Série ATSSMTS hodnocení -
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice HC-49/US
Provozní teplota -20°C ~ 70°C Pracovní režim Fundamental
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 10 Weeks zátěž kapacitní 18pF
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) 0.169" (4.30mm)
Frequency Tolerance ±30ppm Frekvenční stabilita ±30ppm
Frekvence 19.2MHz ESR (Equivalent Resistance Series) 40 Ohms
Detailní popis 19.2MHz ±30ppm Crystal 18pF 40 Ohms HC-49/US