TS111F33CDT
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
CTS Electronic Components
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: TS111F33CDT
Výrobce / značka: CTS Electronic Components
Popis produktu CRYSTAL 11.059200 MHZ
Datasheety: 1.TS111F33CDT.pdf2.TS111F33CDT.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1000 pcs
  • Zpráva
Specifikace TS111F33CDT
Part Number TS111F33CDT Výrobce CTS Electronic Components
Popis CRYSTAL 11.059200 MHZ Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 237703 pcs Datový list 1.TS111F33CDT.pdf2.TS111F33CDT.pdf
Typ MHz Crystal Velikost / Rozměry 0.437" L x 0.190" W (11.10mm x 4.83mm)
Série ATSSMTS hodnocení -
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice HC-49/US
Provozní teplota -20°C ~ 70°C Pracovní režim Fundamental
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 10 Weeks zátěž kapacitní 18pF
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) 0.169" (4.30mm)
Frequency Tolerance ±30ppm Frekvenční stabilita ±30ppm
Frekvence 11.0592MHz ESR (Equivalent Resistance Series) 60 Ohms
Detailní popis 11.0592MHz ±30ppm Crystal 18pF 60 Ohms HC-49/US
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
TS11310A0000G
TS11310A0000G
Výrobci: Anytek (Amphenol Anytek)
Popis: TERM BLOCK PLUG 11POS 3.81MM
Na skladě: 92292 pcs
Stažení: TS11310A0000G.pdf
RFQ
TS112N
TS112N
Výrobci: IXYS Integrated Circuits Division
Popis: IC RELAY OPTO 120MA 8SOIC