TFE162J32K7680R
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
CTS Electronic Components
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: TFE162J32K7680R
Výrobce / značka: CTS Electronic Components
Popis produktu CRYSTAL 32.7680KHZ 9PF SMD
Datasheety: TFE162J32K7680R.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
3000 pcs
  • Zpráva
Specifikace TFE162J32K7680R
Part Number TFE162J32K7680R Výrobce CTS Electronic Components
Popis CRYSTAL 32.7680KHZ 9PF SMD Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 80657 pcs Datový list TFE162J32K7680R.pdf
Typ kHz Crystal (Tuning Fork) Velikost / Rozměry 0.063" L x 0.039" W (1.60mm x 1.00mm)
Série TFE16 hodnocení -
Paket / krabice 2-SMD, No Lead Provozní teplota -40°C ~ 85°C
Pracovní režim Fundamental Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 16 Weeks
zátěž kapacitní 9pF Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) 0.020" (0.50mm) Frequency Tolerance ±20ppm
Frekvenční stabilita - Frekvence 32.768kHz
ESR (Equivalent Resistance Series) 60 kOhms Detailní popis 32.768kHz ±20ppm Crystal 9pF 60 kOhms 2-SMD, No Lead