LP320F23IDT
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
CTS Electronic Components
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: LP320F23IDT
Výrobce / značka: CTS Electronic Components
Popis produktu CRYSTAL 32.000000MHZ SMD
Datasheety: 1.LP320F23IDT.pdf2.LP320F23IDT.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1000 pcs
  • Zpráva
Specifikace LP320F23IDT
Part Number LP320F23IDT Výrobce CTS Electronic Components
Popis CRYSTAL 32.000000MHZ SMD Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 189791 pcs Datový list 1.LP320F23IDT.pdf2.LP320F23IDT.pdf
Typ MHz Crystal Velikost / Rozměry 0.437" L x 0.190" W (11.10mm x 4.83mm)
Série ATSSMLP hodnocení -
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice HC-49/US
Provozní teplota -40°C ~ 85°C Pracovní režim Fundamental
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 10 Weeks zátěž kapacitní 18pF
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) 0.126" (3.20mm)
Frequency Tolerance ±20ppm Frekvenční stabilita ±30ppm
Frekvence 32MHz Detailní popis 32MHz ±20ppm Crystal 18pF HC-49/US