LP19BF23CDT
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
CTS Electronic Components
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: LP19BF23CDT
Výrobce / značka: CTS Electronic Components
Popis produktu CRYSTAL 19.660800MHZ SMD
Datasheety: 1.LP19BF23CDT.pdf2.LP19BF23CDT.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1000 pcs
  • Zpráva
Specifikace LP19BF23CDT
Part Number LP19BF23CDT Výrobce CTS Electronic Components
Popis CRYSTAL 19.660800MHZ SMD Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 237884 pcs Datový list 1.LP19BF23CDT.pdf2.LP19BF23CDT.pdf
Typ MHz Crystal Velikost / Rozměry 0.437" L x 0.190" W (11.10mm x 4.83mm)
Série ATSSMLP hodnocení -
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice HC-49/US
Provozní teplota -20°C ~ 70°C Pracovní režim Fundamental
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 10 Weeks zátěž kapacitní 18pF
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) 0.126" (3.20mm)
Frequency Tolerance ±20ppm Frekvenční stabilita ±30ppm
Frekvence 19.6608MHz ESR (Equivalent Resistance Series) 40 Ohms
Detailní popis 19.6608MHz ±20ppm Crystal 18pF 40 Ohms HC-49/US