LP060F23IDT
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
CTS Electronic Components
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: LP060F23IDT
Výrobce / značka: CTS Electronic Components
Popis produktu CRYSTAL 6.000000MHZ SMD
Datasheety: 1.LP060F23IDT.pdf2.LP060F23IDT.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1000 pcs
  • Zpráva
Specifikace LP060F23IDT
Part Number LP060F23IDT Výrobce CTS Electronic Components
Popis CRYSTAL 6.000000MHZ SMD Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 211674 pcs Datový list 1.LP060F23IDT.pdf2.LP060F23IDT.pdf
Typ MHz Crystal Velikost / Rozměry 0.437" L x 0.190" W (11.10mm x 4.83mm)
Série ATSSMLP hodnocení -
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice HC-49/US
Ostatní jména LP600F23IDT
LP600F23IDT-ND
Provozní teplota -40°C ~ 85°C
Pracovní režim Fundamental Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 10 Weeks
zátěž kapacitní 18pF Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) 0.126" (3.20mm) Frequency Tolerance ±20ppm
Frekvenční stabilita ±30ppm Frekvence 60MHz
ESR (Equivalent Resistance Series) 80 Ohms Detailní popis 60MHz ±20ppm Crystal 18pF 80 Ohms HC-49/US