GL045F35CDT
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
CTS Electronic Components
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: GL045F35CDT
Výrobce / značka: CTS Electronic Components
Popis produktu CRYSTAL 4.500000 MHZ SMD
Datasheety: GL045F35CDT.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1000 pcs
  • Zpráva
Specifikace GL045F35CDT
Part Number GL045F35CDT Výrobce CTS Electronic Components
Popis CRYSTAL 4.500000 MHZ SMD Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 216346 pcs Datový list GL045F35CDT.pdf
Typ MHz Crystal Velikost / Rozměry 0.461" L x 0.197" W (11.70mm x 5.00mm)
Série ATSSMGL hodnocení -
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice HC-49/US
Provozní teplota -20°C ~ 70°C Pracovní režim Fundamental
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 10 Weeks zátěž kapacitní 18pF
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) 0.169" (4.30mm)
Frequency Tolerance ±30ppm Frekvenční stabilita ±50ppm
Frekvence 4.5MHz ESR (Equivalent Resistance Series) 120 Ohms
Detailní popis 4.5MHz ±30ppm Crystal 18pF 120 Ohms HC-49/US