ATS050CSM-1
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
ATS050CSM-1 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: ATS050CSM-1
Výrobce / značka: CTS Electronic Components
Popis produktu CRYSTAL 5.0000MHZ SERIES SMD
Datasheety: ATS050CSM-1.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1000 pcs
  • Zpráva
Specifikace ATS050CSM-1
Part Number ATS050CSM-1 Výrobce CTS Electronic Components
Popis CRYSTAL 5.0000MHZ SERIES SMD Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 287638 pcs Datový list ATS050CSM-1.pdf
Typ MHz Crystal Velikost / Rozměry 0.437" L x 0.190" W (11.10mm x 4.83mm)
Série ATS-SM hodnocení -
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice HC-49/US
Provozní teplota -20°C ~ 70°C Pracovní režim Fundamental
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 13 Weeks zátěž kapacitní Series
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) 0.169" (4.30mm)
Frequency Tolerance ±30ppm Frekvenční stabilita ±50ppm
Frekvence 5MHz ESR (Equivalent Resistance Series) 80 Ohms
Detailní popis 5MHz ±30ppm Crystal Series 80 Ohms HC-49/US
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
ATS050C
ATS050C
Výrobci: CTS Electronic Components
Popis: CRYSTAL 5.0000MHZ SERIES T/H