653L17503C2T
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
653L17503C2T Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 653L17503C2T
Výrobce / značka: CTS Electronic Components
Popis produktu OSC XO 175.0000MHZ LVDS SMD
Datasheety: 1.653L17503C2T.pdf2.653L17503C2T.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1000 pcs
  • Zpráva
Specifikace 653L17503C2T
Part Number 653L17503C2T Výrobce CTS Electronic Components
Popis OSC XO 175.0000MHZ LVDS SMD Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 19433 pcs Datový list 1.653L17503C2T.pdf2.653L17503C2T.pdf
Napětí - Supply 2.5V Typ XO (Standard)
Velikost / Rozměry 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Série 653
hodnocení - Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice 6-SMD, No Lead Výstup LVDS
Provozní teplota -20°C ~ 70°C Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 14 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) 0.055" (1.40mm)
Funkce Enable/Disable Frekvenční stabilita ±50ppm
Frekvence 175MHz Detailní popis 175MHz XO (Standard) LVDS Oscillator 2.5V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
Proud - Supply (Max) 66mA Proud - Supply (Vypnout) (Max) -