637V22503C3T
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
637V22503C3T Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 637V22503C3T
Výrobce / značka: CTS Electronic Components
Popis produktu OSC XO 225.0000MHZ LVDS SMD
Datasheety: 1.637V22503C3T.pdf2.637V22503C3T.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1000 pcs
  • Zpráva
Specifikace 637V22503C3T
Part Number 637V22503C3T Výrobce CTS Electronic Components
Popis OSC XO 225.0000MHZ LVDS SMD Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 13349 pcs Datový list 1.637V22503C3T.pdf2.637V22503C3T.pdf
Napětí - Supply 3.3V Typ XO (Standard)
Velikost / Rozměry 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Série 637
hodnocení - Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice 6-SMD, No Lead Výstup LVDS
Provozní teplota -20°C ~ 70°C Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 12 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) 0.079" (2.00mm)
Funkce Enable/Disable Frekvenční stabilita ±50ppm
Frekvence 225MHz Detailní popis 225MHz XO (Standard) LVDS Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
Proud - Supply (Max) 66mA Proud - Supply (Vypnout) (Max) -