633E12503C3T
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
633E12503C3T Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 633E12503C3T
Výrobce / značka: CTS Electronic Components
Popis produktu OSC XO 125.0000MHZ LVPECL SMD
Datasheety: 1.633E12503C3T.pdf2.633E12503C3T.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1000 pcs
  • Zpráva
Specifikace 633E12503C3T
Part Number 633E12503C3T Výrobce CTS Electronic Components
Popis OSC XO 125.0000MHZ LVPECL SMD Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 30364 pcs Datový list 1.633E12503C3T.pdf2.633E12503C3T.pdf
Napětí - Supply 3.3V Typ XO (Standard)
Velikost / Rozměry 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Série 633
hodnocení - Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice 6-SMD, No Lead Výstup LVPECL
Provozní teplota -20°C ~ 70°C Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 14 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) 0.039" (1.00mm)
Funkce Enable/Disable Frekvenční stabilita ±50ppm
Frekvence 125MHz Detailní popis 125MHz XO (Standard) LVPECL Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
Proud - Supply (Max) 88mA Proud - Supply (Vypnout) (Max) -