416F32012AST
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
416F32012AST Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 416F32012AST
Výrobce / značka: CTS Electronic Components
Popis produktu CRYSTAL 32.000 MHZ SERIES SMT
Datasheety: 416F32012AST.pdf
  • Zpráva
Specifikace 416F32012AST
Part Number 416F32012AST Výrobce CTS Electronic Components
Popis CRYSTAL 32.000 MHZ SERIES SMT Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 3970 pcs Datový list 416F32012AST.pdf
Typ MHz Crystal Velikost / Rozměry 0.063" L x 0.047" W (1.60mm x 1.20mm)
Série 416 hodnocení -
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice 4-SMD, No Lead
Provozní teplota -10°C ~ 60°C Pracovní režim Fundamental
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
zátěž kapacitní Series Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) 0.018" (0.45mm) Frequency Tolerance ±10ppm
Frekvenční stabilita ±20ppm Frekvence 32MHz
ESR (Equivalent Resistance Series) 200 Ohms Detailní popis 32MHz ±10ppm Crystal Series 200 Ohms 4-SMD, No Lead