402F38433CDT
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
402F38433CDT Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 402F38433CDT
Výrobce / značka: CTS Electronic Components
Popis produktu CRYSTAL 38.4000MHZ 18PF SMD
Datasheety: 1.402F38433CDT.pdf2.402F38433CDT.pdf
  • Zpráva
Specifikace 402F38433CDT
Part Number 402F38433CDT Výrobce CTS Electronic Components
Popis CRYSTAL 38.4000MHZ 18PF SMD Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 5994 pcs Datový list 1.402F38433CDT.pdf2.402F38433CDT.pdf
Typ MHz Crystal Velikost / Rozměry 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Série 402 hodnocení -
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice 4-SMD, No Lead
Provozní teplota -20°C ~ 70°C Pracovní režim Fundamental
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
zátěž kapacitní 18pF Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) 0.022" (0.55mm) Frequency Tolerance ±30ppm
Frekvenční stabilita ±30ppm Frekvence 38.4MHz
ESR (Equivalent Resistance Series) 60 Ohms Detailní popis 38.4MHz ±30ppm Crystal 18pF 60 Ohms 4-SMD, No Lead