219-10LPSTR
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
CTS Electronic Components
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 219-10LPSTR
Výrobce / značka: CTS Electronic Components
Popis produktu SWITCH SLIDE DIP SPST 100MA 20V
Datasheety: 219-10LPSTR.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1000 pcs
  • Zpráva
Specifikace 219-10LPSTR
Part Number 219-10LPSTR Výrobce CTS Electronic Components
Popis SWITCH SLIDE DIP SPST 100MA 20V Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 70360 pcs Datový list 219-10LPSTR.pdf
prací Yes napìtí 20VDC
styl koncovky Gull Wing Série 219
stoupání 0.100" (2.54mm), Full Obal Tape & Reel (TR)
Ostatní jména 219010LPSTR
21910LPSTR
Provozní teplota -55°C ~ 85°C
Počet poloh 10 Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) mechanické Life -
Výrobní standardní doba výroby 12 Weeks Délka 1.058" (26.87mm)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška nad Board 0.160" (4.06mm)
Funkce Epoxy Sealed Terminals, Tape Seal elektrická životnost 2,000 Cycles
Detailní popis Dip Switch SPST 10 Position Surface Mount Slide (Standard) Actuator 100mA 20VDC Jmenovitá hodnota proudu 100mA