210-12LPST
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
CTS Electronic Components
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 210-12LPST
Výrobce / značka: CTS Electronic Components
Popis produktu SWITCH SLIDE DIP SPST 100MA 20V
Datasheety: 210-12LPST.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1005 pcs
  • Zpráva
Specifikace 210-12LPST
Part Number 210-12LPST Výrobce CTS Electronic Components
Popis SWITCH SLIDE DIP SPST 100MA 20V Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 76464 pcs Datový list 210-12LPST.pdf
prací Yes napìtí 20VDC
styl koncovky PC Pin Série 210
stoupání 0.100" (2.54mm), Full Obal Tube
Ostatní jména 210012LPST
21012LPST
210B012LPST
Provozní teplota -40°C ~ 85°C
Počet poloh 12 Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) mechanické Life -
Výrobní standardní doba výroby 12 Weeks Délka 1.258" (31.95mm)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška nad Board 0.180" (4.57mm)
Funkce Epoxy Sealed Terminals, Tape Seal elektrická životnost 1,000 Cycles
Detailní popis Dip Switch SPST 12 Position Through Hole Slide (Standard) Actuator 100mA 20VDC Jmenovitá hodnota proudu 100mA