210-10LPSTF
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
CTS Electronic Components
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 210-10LPSTF
Výrobce / značka: CTS Electronic Components
Popis produktu SWITCH SLIDE DIP SPST 100MA 20V
Datasheety: 210-10LPSTF.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1000 pcs
  • Zpráva
Specifikace 210-10LPSTF
Part Number 210-10LPSTF Výrobce CTS Electronic Components
Popis SWITCH SLIDE DIP SPST 100MA 20V Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 107597 pcs Datový list 210-10LPSTF.pdf
prací Yes napìtí 20VDC
styl koncovky PC Pin Série 210
stoupání 0.100" (2.54mm), Full Obal Tube
Ostatní jména 210010LPSTF
21010LPSTF
210B010LPSTF
Provozní teplota -40°C ~ 85°C
Počet poloh 10 Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) mechanické Life -
Výrobní standardní doba výroby 12 Weeks Délka 1.058" (26.87mm)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška nad Board 0.180" (4.57mm)
Funkce Epoxy Sealed Terminals, Tape Seal elektrická životnost 1,000 Cycles
Detailní popis Dip Switch SPST 10 Position Through Hole Slide (Standard) Actuator 100mA 20VDC Jmenovitá hodnota proudu 100mA
Materiál kontaktu Beryllium Copper Kontakt Finish Gold
Obvod SPST Materiál těla -
Pohon Type Slide (Standard) Pohon Level Flush, Recessed
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
210-10LPS
210-10LPS
Výrobci: CTS Electronic Components
Popis: SWITCH SLIDE DIP SPST 100MA 20V