209-10LPST
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
209-10LPST Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 209-10LPST
Výrobce / značka: CTS Electronic Components
Popis produktu SWITCH SLIDE DIP SPST 100MA 20V
Datasheety: 209-10LPST.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
20 pcs
40 pcs
60 pcs
100 pcs
260 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Zpráva
Specifikace 209-10LPST
Part Number 209-10LPST Výrobce CTS Electronic Components
Popis SWITCH SLIDE DIP SPST 100MA 20V Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 81323 pcs Datový list 209-10LPST.pdf
prací Yes napìtí 20VDC
styl koncovky PC Pin Série 209
stoupání 0.100" (2.54mm), Full Obal Tube
Ostatní jména 209010LPST
20910LPST
CT20910LPST
Provozní teplota -40°C ~ 85°C
Počet poloh 10 Typ montáže Through Hole
mechanické Life - Výrobní standardní doba výroby 4 Weeks
Délka 1.058" (26.87mm) Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška nad Board 0.180" (4.57mm) Funkce Epoxy Sealed Terminals, Tape Seal
elektrická životnost 2,000 Cycles Detailní popis Dip Switch SPST 10 Position Through Hole Slide (Standard) Actuator 100mA 20VDC
Jmenovitá hodnota proudu 100mA Materiál kontaktu Beryllium Copper