UP5S-330-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: UP5S-330-R
Výrobce / značka: Bussmann (Eaton)
Popis produktu FIXED IND 33UH 2.8A 60 MOHM SMD
Datasheety: 1.UP5S-330-R.pdf2.UP5S-330-R.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
250 pcs
  • Zpráva
Specifikace UP5S-330-R
Part Number UP5S-330-R Výrobce Bussmann (Eaton)
Popis FIXED IND 33UH 2.8A 60 MOHM SMD Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 61768 pcs Datový list 1.UP5S-330-R.pdf2.UP5S-330-R.pdf
Typ Wirewound Tolerance ±20%
Dodavatel zařízení Package - Velikost / Rozměry 0.724" L x 0.591" W (18.40mm x 15.00mm)
stínění Shielded Série UNI-PAC™ 5S
hodnocení - Q @ Freq -
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice Nonstandard
Ostatní jména UP5S-330
UP5S-330-ND
Provozní teplota -25°C ~ 85°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jádro - Výrobní standardní doba výroby 13 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvence indukčnosti - test 100kHz
indukčnost 33µH Výška - Sedící (Max) 0.295" (7.50mm)
Frekvence - Self Resonant 10MHz Detailní popis 33µH Shielded Wirewound Inductor 2.8A 60 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 60 mOhm Max Jmenovitá hodnota proudu 2.8A
Proud - Saturace 4.25A