UP2T-1R5-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: UP2T-1R5-R
Výrobce / značka: Bussmann (Eaton)
Popis produktu FIXED IND 1.5UH 8.3A 9.6 MOHM TH
Datasheety: 1.UP2T-1R5-R.pdf2.UP2T-1R5-R.pdf
  • Zpráva
Specifikace UP2T-1R5-R
Part Number UP2T-1R5-R Výrobce Bussmann (Eaton)
Popis FIXED IND 1.5UH 8.3A 9.6 MOHM TH Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 4104 pcs Datový list 1.UP2T-1R5-R.pdf2.UP2T-1R5-R.pdf
Typ Wirewound Tolerance ±20%
Dodavatel zařízení Package - Velikost / Rozměry 0.433" Dia (11.00mm)
stínění Unshielded Série UNI-PAC™ 2T
hodnocení - Q @ Freq -
Obal Bulk Paket / krabice Radial
Ostatní jména UP2T-1R5
UP2T-1R5-ND
Provozní teplota -
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jádro - Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvence indukčnosti - test 100kHz indukčnost 1.5µH
Výška - Sedící (Max) 0.390" (9.90mm) Frekvence - Self Resonant -
Detailní popis 1.5µH Unshielded Wirewound Inductor 8.3A 9.6 mOhm Max Radial DC Resistance (DCR) 9.6 mOhm Max
Jmenovitá hodnota proudu 8.3A Proud - Saturace 7.9A