UP2C-2R2-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
UP2C-2R2-R Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: UP2C-2R2-R
Výrobce / značka: Bussmann (Eaton)
Popis produktu FIXED IND 2.2UH 7.5A 6.6 MOHM
Datasheety: UP2C-2R2-R.pdf
  • Zpráva
Specifikace UP2C-2R2-R
Part Number UP2C-2R2-R Výrobce Bussmann (Eaton)
Popis FIXED IND 2.2UH 7.5A 6.6 MOHM Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 4009 pcs Datový list UP2C-2R2-R.pdf
Typ Wirewound Tolerance ±20%
Dodavatel zařízení Package - Velikost / Rozměry 0.508" L x 0.370" W (12.90mm x 9.40mm)
stínění Unshielded Série UNI-PAC™ 2C
hodnocení - Q @ Freq -
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice Nonstandard
Ostatní jména UP2C-2R2
UP2C-2R2-ND
Provozní teplota -40°C ~ 85°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jádro Ferrite Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvence indukčnosti - test 100kHz indukčnost 2.2µH
Výška - Sedící (Max) 0.205" (5.20mm) Frekvence - Self Resonant -
Detailní popis 2.2µH Unshielded Wirewound Inductor 7.5A 6.6 mOhm Nonstandard DC Resistance (DCR) 6.6 mOhm
Jmenovitá hodnota proudu 7.5A Proud - Saturace 8.67A