UP0.4SC-1R0-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: UP0.4SC-1R0-R
Výrobce / značka: Bussmann (Eaton)
Popis produktu FIXED IND 1UH 3A 40 MOHM SMD
Datasheety: UP0.4SC-1R0-R.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
2500 pcs
  • Zpráva
Specifikace UP0.4SC-1R0-R
Part Number UP0.4SC-1R0-R Výrobce Bussmann (Eaton)
Popis FIXED IND 1UH 3A 40 MOHM SMD Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 80852 pcs Datový list UP0.4SC-1R0-R.pdf
Typ Wirewound Tolerance ±20%
Dodavatel zařízení Package - Velikost / Rozměry 0.260" L x 0.175" W (6.60mm x 4.45mm)
stínění Shielded Série UNI-PAC™ 0.4SC
hodnocení - Q @ Freq 30 @ 200kHz
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice Nonstandard
Ostatní jména UP0-4SC-1R0-R Provozní teplota -40°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jádro - Výrobní standardní doba výroby 13 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvence indukčnosti - test 100kHz
indukčnost 1µH Výška - Sedící (Max) 0.115" (2.92mm)
Frekvence - Self Resonant 250MHz Detailní popis 1µH Shielded Wirewound Inductor 3A 40 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 40 mOhm Max Jmenovitá hodnota proudu 3A