TR/3216FF20-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
TR/3216FF20-R Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: TR/3216FF20-R
Výrobce / značka: Bussmann (Eaton)
Popis produktu FUSE BOARD MOUNT 20A 24VDC 1206
Datasheety: TR/3216FF20-R.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Zpráva
Specifikace TR/3216FF20-R
Part Number TR/3216FF20-R Výrobce Bussmann (Eaton)
Popis FUSE BOARD MOUNT 20A 24VDC 1206 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 104753 pcs Datový list TR/3216FF20-R.pdf
Napìtí - DC 24V Velikost / Rozměry 0.126" L x 0.063" W x 0.035" H (3.20mm x 1.60mm x 0.89mm)
Série Chip 3216FF Doba odezvy Fast
Obal Original-Reel® Paket / krabice 1206 (3216 Metric)
Ostatní jména 283-2794-6 Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Roztavení 48.6 Výrobní standardní doba výroby 13 Weeks
DC Cold Resistance 0.0018 Ohms Jmenovitá hodnota proudu 20A
Barva - Vypínací schopnost @ jmenovité napětí 150A