TDC600-10-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: TDC600-10-R
Výrobce / značka: Bussmann (Eaton)
Popis produktu FUSE CARTRIDGE CERM 10POLE
Datasheety:
  • Zpráva
Specifikace TDC600-10-R
Part Number TDC600-10-R Výrobce Bussmann (Eaton)
Popis FUSE CARTRIDGE CERM 10POLE Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 4305 pcs Datový list
Napìtí - AC 600V Velikost / Rozměry 0.248" Dia x 1.000" L (6.30mm x 25.40mm)
Série TDC600 Doba odezvy Fast
Obal - Paket / krabice 8AG, 1/4" x 1"
Provozní teplota - Typ montáže Holder
Typ pojistky Cartridge Funkce -
Jmenovitá hodnota proudu 10A Třída -
Vypínací schopnost @ jmenovité napětí 200A schválení ASTA, BSI